Footballing First: Christian Pulisic

Autor: Maciej Dreśliński Dodano: 21.04.2020 15:00 / Ostatnia aktualizacja: 21.04.2020 15:10

Piłkarzem, który udzielił wywiadu aplikacji Chelsea 5th Stand jest Christian Pulisic. Amerykanin powiedział między innymi o swoich pierwszych piłkarskich wspomnieniach.

 

Pierwsza koszulka piłkarska lub buty do gry

Pierwszą koszulką jaką miałem to strój Luisa Figo, to był zdecydowanie mój pierwszy komplet. Jeśli chodzi o buty, to zawsze miałem Nike więc powiem, że to były największe klasyki jakie możesz sobie wyobrazić. Nie pamiętam jaki to model, ale były srebrne z dużym logo Nike.

 

Pierwszy piłkarski idol

Zdecydowanie Luis Figo. To ktoś, kogo obserwowałem, kiedy byłem młodszy.

 

Pierwsze piłkarskie wspomnienie

Pamiętam, że grałem z tatą w piwnicy w Hershey. Rzucał mi piłkę, a ja strzelałem. Zrobiliśmy bramkę na ścianie w piwnicy. On był bramkarzem, a ja napastnikiem.

 

Pierwsza drużyna juniorska

Nie pamiętam nazwy, ale grałem w ,,Kiddie Kickers'', kiedy byłem naprawdę młody. To było coś w rodzaju obozu piłkarskiego przed dołączeniem do zespołu.

 

Pierwszy pseudonim

Figo! Mój tata tak na mnie mówił, kiedy byłem dzieckiem i mówi tak do dzisiaj!

 

Pierwszy obejrzany na żywo mecz

To chyba było Harrisburg City Islanders, zespół, który prowadził mój tata. Byli w United Soccer League więc oglądałem ich mecze. Kibicowaliśmy im i chodziliśmy na stadion.

 

Pierwsze uczucie po podpisaniu kontraktu z Chelsea

Nie mogę tego nawet wyrazić słowami! To była radosna chwila, byłem zaskoczony, naprawdę dumny i oczywiście podekscytowany, że dołączyłem do tak wielkiego klubu.

 

Piłkarz, którego ściągnąłbyś do Chelsea będąc trenerem

To trudne! Figo to mój ulubiony piłkarz z dzieciństwa, ale nie miałbym nic przeciwko Messiemu w mojej drużynie. Mogę wziąć obu?

Źródło: 5th Stand

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close