Piłkarze Chelsea negocjują z zarządem obniżkę wynagrodzeń

Autor: Marcin Niemczyk Dodano: 18.04.2020 13:54 / Ostatnia aktualizacja: 23.04.2020 06:29

Działacze Chelsea rozpoczęli rozmowy z piłkarzami na temat obniżenia wynagrodzeń. Drużyna, z Césarem Azpilicuetą na czele, ma zamiar wynegocjować redukcję wynagrodzenia o 10 procent. Reprezentantem interesów klubu jest dyrektor Marina Granowskaja, która proponuje 30-procentowy upust.

 

Władze Premier League zasugerowały, aby zawodnicy najwyższej półki obniżyli stawki o 30 procent, co nie spodobało się piłkarzom, którzy woleli, żeby ich pieniądze bezpośrednio mogły pomóc w walce z pandemią.

 

W ubiegłym tygodniu grupa zawodników z Premier League ogłosiła kampanię #PlayersTogether, która przekaże fundusze na cel charytatywny Narodowej Służby Zdrowia w obliczu walki z koronawirusem Covid-19.

 

Na Wyspach piłkarze są chętni do negocjacji w sprawie obniżek płac, a zawodnicy Chelsea są otwarci na odroczenie, które pozwoli zaoszczędzić klubowi pieniądze w obliczu trwającego kryzysu. Choć działacze The Blues chcieli, by ich drużyna otrzymała 30-procentową obniżkę wynagrodzeń, teraz mogą zaakceptować, że liczba zaoszczędzonych pieniędzy może być mniejsza.

Źródło: goal.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Blue_Krzi
komentarzy: 74
18.04.2020 15:22

Cesar jako kapitan powinien dać przykład i zgodzić się na te 30 procent przecież krzywda im się nie stanie.

grzybeek
komentarzy: 38
18.04.2020 21:56

dokładnie

Konradon
komentarzy: 4
19.04.2020 13:39

To musi być wspólna decyzja wszystkich piłkarzy, gdyby Dave bez konsultacji przystał na taką propozycję mogłyby powstać podziały w zespole a jednym z zadań kapitana jest właśnie do takowych niedoprowadzić.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close