Mount: Utrata pierwszych dwóch bramek wynikła z braku koncentracji

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 26.02.2020 16:10 / Ostatnia aktualizacja: 26.02.2020 16:10

Mason Mount rozegrał pełne 90 minut w meczu przeciwko Bayernowi Monachium. Mason uważa, że bramki, które Chelsea straciła na początku drugiej połowy podcięły skrzydła zespołowi i trudno było później o pozytywny wynik.

 

– Ciężko jest przyjąć porażkę, zwłaszcza, gdy przegrywasz 3:0 u siebie. Jednakże już pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie wrócić po takiej porażce. Musimy się teraz pozbierać, pokazać charakter drużyny i wrócić na właściwe tory w następnym spotkaniu.

 

– Myślę, że utrata pierwszych dwóch bramek w trzy minuty wynikła z braku koncentracji. Kiedy wychodzisz na murawę po przerwie, to taki moment, gdzie możesz się wyłączyć, a w Lidze Mistrzów rywale to wykorzystują. Za każdy mały błąd, brak koncentracji zostaniesz ukarany i to się właśnie wydarzyło w tym krótkim czasie.

 

– Musimy myśleć pozytywnie, wszystko może się jeszcze zdarzyć. W finale Ligi Mistrzów w 2012 roku pomiędzy Chelsea a Bayernem widzieliśmy, że w piłce nożnej wszystko jest możliwe. Przy wyniku 3:0 nigdy nic nie wiadomo, musimy tam pojechać z głowami do góry i zaprezentować się najlepiej jak to możliwe.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

marek
komentarzy: 142
27.02.2020 07:23

"Utrata pierwszych dwóch bramek wynikła z braku koncentracji" cyt. pytanie: to dlaczego nie byliście skoncentrowani ? "Musimy się teraz pozbierać, pokazać charakter drużyny cyt. szkoda gadać i jeszcze ten gwiadorzący Abraham pytanie : a jaki macie charakter ?

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close