Sinclair: Chelsea potrzebuje wzmocnień na dwóch pozycjach

Autor: Piotr Różalski Dodano: 04.01.2020 23:07 / Ostatnia aktualizacja: 04.01.2020 23:07

Były obrońca Chelsea Frank Sinclair stwierdził, że w trwającym okienku transferowym klub ze Stamford Bridge powinien skupić się na zakupie nowego lewego defensora oraz napastnika.

– Największe braki jakościowe widać na lewej stronie obrony. Oczywiście Azpilicueta może grać po tej stronie, by móc ewentualnie grać na swojej nominalnej pozycji, wtedy zostają Emerson i Alonso. Wzmocnienia trzeba zacząć właśnie w tym miejscu.

– Skoro już wspomniałem o lewej obronie... krążą pogłoski, że Chelsea może pozyskać zawodnika Leicester City, który jest także reprezentantem Anglii. To bardzo dobry gracz i myślę, że znakomicie wkomponowałby się do filozofii gry Chelsea. Wyróżnia się świetną grą na szerokości boiska oraz stanowi duże zagrożenie w ataku.

– Poza tą oczywistością dodałbym także napastnika, który mógłby rywalizować z Abrahamem. A może, kto wie, stać się nawet zawodnikiem podstawowego składu – uważa Sinclair.

Źródło: Sky Sports

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Tokar
komentarzy: 1
06.01.2020 21:55

Ja bym pomyślał nad prawym skrzydłem bo tacy zawodnicy jak Willian czy Pedro swoje lata już mają a przydałby się młody zawodnik z doświadczeniem w mocnej lidze

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close