
Zola: Gra Tomoriego przerosła moje oczekiwania
Dodano: 18.11.2019 06:12 / Ostatnia aktualizacja: 18.11.2019 06:12Gianfranco Zola przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że jest zaskoczony postawą Fikayo Tomoriego w tym sezonie.
Włoch, który w poprzednim roku był asystentem Maurizio Sarriego w Chelsea jest przekonany, że on i Sarri popełnili w zeszłym sezonie błąd, nie ufając Tomoriemu.
– Chelsea jest w tym sezonie niesamowita. Jest kilku piłkarzy, którzy zrobili na mnie ogromne wrażenie. Fikayo Tomori jest jednym z tych zawodników. W zeszłym roku był z nami podczas okresu przedsezonowego i nie zauważyliśmy wszystkich cech, które teraz pokazuje. To dla nas, dla mnie, prawdziwa niespodzianka. No cóż. Gra Fikayo przekracza moje oczekiwania.
Jeśli chodzi o Masona Mounta i Tammy'ego Abrahama, Zola spodziewał się, że kiedyś będą oni odgrywali kluczową rolę w Chelsea.
– Mason Mount mnie nie zaskoczył, ponieważ widziałem filmy z jego udziałem z Holandii i Derby. Musiał się dostosować do dorosłej piłki, ale zawsze miał duży potencjał. Nie jestem także zaskoczony postawą Abrahama. Kiedy był z nami, był talentem, który musi się rozwinąć, ale uwielbiałem jego nastawienie. Wszyscy w tej drużynie mają świetne nastawienie.
- Źródło: football.london
Najnowsze atykuły

The Guardian: Hato jedną nogą w Chelsea, a klub do tego nadal chce Simonsa
02.08.2025 13:05
BBC: Armando Broja zostanie piłkarzem Burnely
02.08.2025 09:29
The Telegraph: Alejandro Garnacho został poddany dokładnej weryfikacji przez Chelsea
01.08.2025 17:02
OFICJALNIE: Leo Castledine wypożyczony do Huddersfield
01.08.2025 12:11
BBC: Kiedy Estêvão Willian rozpocznie treningi z Chelsea?
01.08.2025 11:51
OFICJALNIE: Jesse Derry dołącza do Chelsea
01.08.2025 11:22
OFICJALNIE: Mamadou Sarr wraca do RC Strasbourg
01.08.2025 11:07
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.