Ferdinand i Lineker ocenili zachowanie kibiców Chelsea w meczu z Ajaksem

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 06.11.2019 09:26 / Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 09:35

Wczorajsze spotkanie Chelsea z Ajaksem na Stamford Bridge na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn. Zasiadający w studiu BT Sport Rio Ferdinand i Gary Lineker zgodnie przyznali, że ten pojedynek był świetnym widowiskiem, a zachowanie niektórych kibiców The Blues nie było odpowiednie.


Gdy The Blues przegrywali 1:4, część kibiców Chelsea opuściła stadion. Jak się później okazało, była to bardzo zła decyzja, bowiem podopieczni Franka Lamparda w dramatycznych dla Holendrów okolicznościach doprowadzili do remisu, a niewiele brakowało, by sięgnęli po wygraną.


– Nie można tak po prostu wychodzić z meczu. Gdy na stadionie jest taka atmosfera, nie możesz w ten sposób traktować Franka Lamparda, nawet jeśli twoja drużyna przegrywa 4:1 – przyznał Rio Ferdinand.


– Gdy było 4:1, widzieliśmy, że niektórzy kibice Chelsea wychodzą ze stadionu. Później, po powrocie do domu, musieli zadawać sobie pytanie, "po co wychodziłem?", "czemu to zrobiłem?". Ten mecz potwierdził, że w futbolu nigdy nic nie wiadomo. Nigdy nie należy się poddawać – podsumował Gary Lineker.

Źródło: GOAL

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Omen
komentarzy: 102
07.11.2019 11:34

Dokładnie Tak!

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close