Erik ten Hag: Byliśmy zdecydowanie lepsi

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 06.11.2019 07:12 / Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 07:12

Erik ten Hag przyznał, że decyzje podjęte przez arbitra wczorajszego spotkania zdecydowanie wpłynęły na końcowy wynik. Trener Ajaksu dodał, że to jego drużyna była zdecydowanie lepsza.

 

– Myślę, że graliśmy świetnie. Dyktowaliśmy tempo gry, prowadziliśmy przecież 4:1, a później 4:2. Myślę, że kontrolowaliśmy przebieg meczu, jednak w ciągu minuty wszystko się zmieniło.

 

– Musimy to zaakceptować, jednak będzie to naprawdę długa noc. Podjęto szereg niezrozumianych decyzji, tak jak miało to miejsce dwa tygodnie temu. Blind faulował Abrahama, jednak wcześniej sam był faulowany. Jeśli sędzia ma do dyspozycji VAR, to musi on pomagać w takich właśnie sytuacjach.

 

– Na szczęście, nadal jesteśmy w walce o wyjście z grupy, wszystko jest w naszych rękach. UEFA musi nauczyć się, jak zrekompensować klubom błędy sędziów. Dziś wieczorem zasłużyliśmy na zwycięstwo, zarówno wtedy, gdy graliśmy całym zespołem, ale również wtedy, kiedy brakowało na placu gry dwóch naszych piłkarzy.

Źródło: GOAL

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close