Carragher: Zouma wyrasta na lidera defensywy Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 03.11.2019 09:47 / Ostatnia aktualizacja: 03.11.2019 09:47

Mimo słabszej formy na początku sezonu, Kurt Zouma powoli zaczyna prezentować wysoką dyspozycję, dzięki czemu staje się ważnym punktem drużyny Franka Lamparda. Słowa pochwały pod adresem Francuza skierował Jamie Carragher.


We wczorajszym spotkaniu z Watfordem duet środkowych obrońców tworzyli Kurt Zouma i Fikayo Tomori. Wyraźnie widać, że młodzi zawodnicy coraz lepiej się rozumieją, a ich współpraca wygląda coraz lepiej.


– Zouma miał problemy na początku sezonu, ale teraz wygląda tak, jak w ubiegłym roku w Evertonie. Wraz z Tomorim tworzą młody duet. Zouma pokazuje, że potrafi być przywódcą i pomaga swojemu młodszemu koledze – zauważył Jamie Carragher.

Źródło: thesportreview.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Titu
komentarzy: 104
03.11.2019 10:13

Zouma zrobił niesamowity progresw swojej grze, ale nie oszukujmy się, wróci Rudiger to on albo Tomori trafią na ławkę, no chyba że Niemiec nie będzie się prezentował tak dobrze jak przed kontuzją.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close