Chelsea wspiera Maurizio Sarriego w walce z zapaleniem płuc

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 20.08.2019 09:52 / Ostatnia aktualizacja: 20.08.2019 09:53

Juventus wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował, że u Maurizio Sarriego zdiagnozowano zapalenie płuc. Chelsea wsparła swojego byłego trenera życzeniami powrotu do zdrowia za pomocą mediów społecznościowych.

 

Włoch, który opuścił Chelsea w czerwcu, od jakiegoś czasu zmagał się z grypą. W zeszłym tygodniu opuścił on kilka sesji treningowych, a także nie był obecny podczas meczu towarzyskiego Juventusu z Triestiną. Po dokładniejszych badaniach, które przeprowadzono w weekend, okazało się, że u 60-latka zdiagnozowano zapalenie płuc.

 

Obecny stan zdrowia Sarriego nie został ujawniony, jednak włoski klub w oświadczeniu poinformował, że menadżer musi przejść terapię. Chelsea za pośrednictwem portali społecznościowych, życzy byłemu trenerowi szybkiego powrotu do zdrowia.

 

"Wszyscy w Chelsea przesyłamy życzenia szybkiego powrotu do zdrowia po zdiagnozowaniu zapalenia płuc. Zdrowiej szybko, Maurizio..."

Źródło: Evening Standard / Twitter

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close