Kante i Azpilicueta po meczu z Leicester

Autor: Maciej Stybel Dodano: 19.08.2019 22:09 / Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 22:10

Cesar Azpilicueta wyjaśnił, co zawodnicy Chelsea mogli zrobić lepiej w meczu Leicester, a N'Golo Kante znalazł przyczynę słabej gry w dalszej części meczu. The Blues zremisowali z ekipą Brendana Rodgersa 1:1 po rozczarowującej postawie w drugiej połowie.

Kiedy masz dobry moment to musisz ,,zabić" mecz. Mieliśmy dużo sytuacji w pierwszej połowie, ale ich nie wykorzystaliśmy. Premier League to bardzo trudna liga, a Leicester jest klasową drużyną z klasowymi zawodnikami. Wiedzieliśmy, że wynik 1:0 jest bardzo niepewny i niestety nie udało nam się go podwyższyć i straciliśmy dwa punkty. Sezon jest długi i naszą dobrą grę musimy zacząć przekuwać w rezultaty. Gramy dla Chelsea i chcemy wygrywać i mam nadzieję, że w sobotę uda się nam osiągnąć korzystny wynik – podsumował Hiszpan.

Kante był również sfrustrowany przebiegiem spotkania i wyznał, że na drużynie odbił się też środowy z mecz z Liverpoolem.

– W tym tygodniu zużyliśmy bardzo dużo energii. Graliśmy z Manchesterem United, potem podróżowaliśmy do Turcji na mecz z Liverpoolem. W meczu z Leicester odczuliśmy zmęczenie i tak naprawdę zagraliśmy dobrze tylko pierwsze dwadzieścia minut. Patrząc na całe spotkanie remis wydaje się dobrym wynikiem – zakończył Francuz.

Źródło: Chelsea FC