Spector: Pulisic może zostać najlepszym amerykańskim graczem w historii

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 11.07.2019 12:17 / Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 12:17

Były obrońca reprezentacji USA Jonathan Spector uważa, że młody skrzydłowy ma teraz szansę na prawdziwy wpływ na ekipę Chelsea po tym, jak z klubu odszedł Eden Hazard.

 

– Nie sądzę, żeby był na takim samym poziomie co Eden, ale nie ma w tym wstydu, Hazard jest genialnym graczem! On na pewno ma potencjał i rozwinie go, jeśli nadal będzie udoskonalał i poprawiał swoją grę.

 

– Odejście Hazarda z klubu oznacza wielką szansę dla niego, ponieważ musi grać mecze, zwłaszcza w tym wieku i na tym etapie rozwoju. Bycie 20-letnim zawodnikiem grającym w Chelsea to nie lada wyczyn, więc miejmy nadzieję, że otrzyma tę szansę. Sam nie jestem w stanie powiedzieć jak dobrym zawodnikiem się może stać.

 

– W wieku 20-stu lat jest on bardzo, ale to bardzo dobrym piłkarzem. Jest niesamowicie utalentowany, przyjęcie piłki ma genialne i po prostu z łatwością mija swoich rywali. Z tego co widziałem zarówno w USA jak i w Niemczech, jest świetnym wsparciem dla kolegów, więc gdy jego zespół gra pod dużą presją, możesz oddać mu piłkę na skrzydle, lub w środku boiska i on jest w stanie wyprowdzić drużynę z kłopotów.

 

– Christian jest bardzo podobnym graczem do Hazarda, ale nie umieściłbym go jeszcze na tym samym poziomie co on i boję się dokonywać takiego porównania, ponieważ on ma zaledwie 20 lat, lecz ma tę umiejętność jako gracz i jeżeli nadal będzię sie rozwijać, będzie na najlepszej drodze do zostania najlepszym amerykańskim graczem w historii.

Źródło: AmericanGambler.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close