Prezes Juventusu ma rozmawiać z Maurizio Sarrim po finale Ligi Europy

Autor: Maciej Dreśliński Dodano: 29.05.2019 13:16 / Ostatnia aktualizacja: 29.05.2019 13:31

Andrea Agnelli, prezes Juventusu, jest w tym samym hotelu w Baku co Chelsea. Trener Chelsea jest obserwowany i po finale ma rozmawiać z przedstawicielem Starej Damy.

 

Były trener Napoli ma zgodzić się na trzyletnią umowę z Juventusem o wartości 6,2 miliona funtów rocznie. Rozmowy dotyczące jego ewentualnej przeprowadzki mają nastąpić po finale, a oprócz Sarriego i Agnelliego uczestniczyć w tym będzie także Marina Granovskaia. Według Tuttosport, który opublikował zdjęcia Agnelliego na śniadaniu, prezes Juventusu spotkał się z Sarrim w pięciogwiazdkowym hotelu w Baku w środę rano, ale poważne rozmowy zostały wstrzymane aż do zakończenia meczu finałowego.

 

Chelsea i Juventus mają dobre relacje. Potwierdziło się to w styczniu, kiedy to oba kluby dogadały się w sprawie wypożyczenia Higuaina. Chelsea jest otwarta na oddanie Sarriego, pod warunkiem podpisania umowy kompensacyjnej. Sarri nie ma wielu fanów, mimo że udało mu się osiągnąć trzecie miejsce w Premier League, a także finał Carabao Cup i Ligi Europy.

 

Sarri opuścił ostatni trening przed finałem Ligi Europy. Włoski trener zdawał się być rozwścieczony kłótnią Davida Luiza z Gonzalo Higuainem. Sarri z niesmakiem rzucił czapkę na ziemię, po czym kopnął ją i poszedł w stronę tunelu, pozostawiając swoich graczy na boisku. Klub nalegał, aby sprzeczka Luiza i Higuaina nie była powodem złości trenera. Rzecznik Chelsea powiedział:

 

– Frustracja Sarriego pokazana pod koniec treningu nie była związana z żadnym z jego zawodników, ale wynikała z braku możliwości ćwiczenia stałych fragmentów gry w ostatnich 15 minutach, ponieważ trening obserwowali przedstawiciele mediów.

Źródło: Daily Mail

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close