
Nevin: Potwierdzenie transferu Hazarda jest bardzo dalekie
Dodano: 21.04.2019 13:22 / Ostatnia aktualizacja: 21.04.2019 13:22Hazard jest łączony z przenosinami do Realu Madryt już od bardzo długiego czasu. To on miałby zastąpić Cristiano Ronaldo w zespole „Królewskich”. Mówi się, że transfer Belga ma zostać potwierdzony w najbliższym czasie, lecz były gracz Chelsea i reprezentacji Szkocji Pat Nevin potwierdza, że usłyszał ze źródła z Chelsea, że potwierdzenie transferu nie jest tak blisko, jak mogłoby się wydawać.
– Mogę coś powiedzieć na ten temat? Przez bardzo długi czas myślałem, że Eden Hazard definitywnie odejdzie do Realu Madryt. Wczoraj zatrzymałem się w hotelu Chelsea. Wychodziłem z hotelu dziś rano i spotkałem kogoś, kogo imienia nie chcę wymieniać.
– Powiedziałem: ‘Oczywiście Eden odchodzi…’, a on spojrzał na mnie i powiedział: ‘naprawdę tak myślisz?’. Nie spodziewałem się takiej reakcji ze strony tej osoby, tej konkretnej osoby. Wszyscy tak naprawdę zaakceptowaliśmy fakt, że on odejdzie, więc nigdy nie możesz być pewnym do końca.
– Jeżeli byłbym trenerem Realu, starałbym się o zakontraktowanie Kyliana Mbappe bardziej niż Hazarda, ale mimo to, że nie byłbym w stanie go kupić, nadal starałbym się o niego. W każdym razie, przebudowa w Realu Madryt jest monumentalna, ogromna.
- Źródło: Daily Express

Raport z piątkowych meczów reprezentacji
11.10.2025 10:13
BBC: Chelsea otrzymała kilka ofert sponsoringowych, ale wciąż szuka długoterminowego partnera
10.10.2025 19:34
Raport z czwartkowych i piątkowych meczów reprezentacji
10.10.2025 19:14
Pedro Neto wyróżniony na gali Portugal Football Globes!
10.10.2025 08:48
Wypowiedzi Terry'ego i Guðjohnsena przed meczem legend!
10.10.2025 08:04
LGdS: Chelsea gotowa ponownie zawalczyć o Kenana Yıldıza
09.10.2025 19:39
The Athletic: Cole Palmer będzie pauzował do listopada
09.10.2025 19:12
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.