Cascarino: Sarri zachował się nieprofesjonalnie wobec Calluma

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 01.04.2019 16:45 / Ostatnia aktualizacja: 01.04.2019 16:45

Tony Cascarino, były gracz Chelsea i reprezentacji Irlandii obwinia trenera Chelsea o nieprofesjonalne zachowanie wobec Hudson-Odoia. Cascarino nie mógł uwierzyć, że Sarri obejrzał jedynie 20 minut debiutu Calluma w reprezentacji Anglii. Irlandczyk jest przekonany, że Włoch nie będzie trenerem „The Blues” w przyszłym sezonie.

 

– Słyszeliśmy o tym, że trener Leeds United, Marcelo Bielsa jest bardzo dokładny we wszystkim co robi. Można byłoby sobie pomyśleć, że jako trener zespołu powinieneś śledzić postępy każdego swojego zawodnika, także podczas meczów reprezentacyjnych.

 

– Myślę, że każdy trener byłby zainteresowany, jak jego zawodnicy sobie radzą, chciałbyś zobaczyć ich występ nawet jeżeli musiałbyś obejrzeć mecz dzień później. Otwarcie powiedzieć o tym, że nie wie jak sobie poradził w debiucie, jest niedopuszczalne.

 

– Nie rozumiem tego. Trener powinien oglądać występy wszystkich zawodników kiedy są na przerwie reprezentacyjnej. To bardzo nieprofesjonalne z jego strony. Jeżeli nie oglądasz występów swoich graczy, nie wykonujesz dobrze swojej pracy. Dla mnie jest to dziwne, że po prostu się przyznał, że nie oglądał jego występu.

 

– To jest bardzo młody gracz, on ma dopiero 18-cie lat. Dostał powołanie to pierwszej drużyny reprezentacji Anglii i dostał szansę debiutu w pierwszym zespole i chcesz mi powiedzieć, że on nie jest zainteresowany tym jak mu poszło? Jeżeli mówi takie rzeczy to bardzo nieprofesjonalne z jego strony.

 

Cascarino został zapytany, czy jego zdaniem Maurizio Sarri pozostanie w Chelsea na następny sezon.

 

– Nie ma mowy, on tu długo nie zostanie. Fani Chelsea są sfrustrowani tym jak Sarri prowadzi zespół, ponieważ ich zdaniem jego wyniki są poniżej oczekiwań. On ma niesamowicie utalentowaną drużynę.

Źródło: talkSPORT

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close