Sarri: Giroud zagrał dzisiaj świetnie

Autor: Max Kossowski Dodano: 14.03.2019 21:56 / Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 21:56

Maurizio Sarri, po wygranej Chelsea z Dynamem Kijów (5:0) i awansie do 1/4 finału Ligi Europy wziął udział w konferencji prasowej.

 

Jak oceniasz występ zespołu?

 

– Myślę, że zaczęliśmy bardzo dobrze. Chcieliśmy zacząć w ten sposób i dla przeciwników była to zła sytuacja. Graliśmy dobrze w pierwszej połowie, w drugiej też daliśmy radę. Było to niezłe 90 minut w naszym wykonaniu.

 

Czy zaskakuje Cię tak dobra gra Giroud?

 

– Zagrał on świetnie. Za każdym razem, gdy pojawia się na boisku, odgrywa kluczową rolę w zespole. Zdobył on 9 goli w ostatnich 9 meczach i jestem szczęśliwy z jego formy.

 

Jak oceniasz stan murawy? Nadal była ona tak fatalna jak podczas treningów?

 

– Jestem rozczarowany boiskiem. Jednak dla obydwu drużyn nie było to łatwe. Musieliśmy zagrać na nim i zrobiliśmy to.  Pamiętam je sprzed kilku lat i było w lepszym stanie wtedy.

 

Wiesz, że Napoli też się zakwalifikowało dalej?

 

– Chciałbym zagrać z nimi w finale. Oznacza to, że zarówno my, jak i Napoli wystąpimy w finale. Taka sytuacja mnie satysfakcjonuje. 

 

Który zawodnik Dynama zagrał najlepiej według Ciebie?

 

– Podobał mi się zawodnik z numerem 15 na koszulce, jednak pamiętam go, jak grał przeciwko Napoli kilka lat temu. Jest to świetny skrzydłowy i ma przed sobą świetlaną przyszłość. Ma on potencjał na zostanie jednym z lepszych w Europie. Numer 8 także może bardzo rozwinąć się w przyszłości.

Źródło: football.london
Gadżety Chelsea

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close