Schürrle: Może za szybko opuściłem Chelsea

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 08.08.2018 16:17 / Ostatnia aktualizacja: 08.08.2018 16:21

Trzy lata temu André Schürrle opuścił Chelsea, a w obecnym oknie transferowym wrócił do Londynu i najbliższe dwa lata spędzi na wypożyczeniu w Fulham.

27-letni skrzydłowy przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że gdyby mógł się cofnąć w czasie, podjąłby nieco inną decyzję jeśli chodzi o odejście z Chelsea.

– Kiedy spojrzę wstecz, może zmieniłbym niektóre rzeczy. Być może przeprowadzka do Niemiec była za szybka i powinienem zostać w Chelsea nieco dłużej? W takim przypadku masz jednak mało czasu na przemyślenia. Dostajesz propozycję i albo ją akceptujesz albo odrzucasz – powiedział Schürrle.

– Zdecydowałem się na ten transfer, ponieważ pojawiła się oferta z dobrego klubu z Niemczech. Czułem jednak, że z kibicami Chelsea łączy mnie coś więcej. Oni dali mi mnóstwo miłości. To właśnie była pierwsza rzecz, o której pomyślałem, gdy wróciłem do Londynu. Wsparcie fanów było niesamowite – dodał.

Źródło: The Sun

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close