David Luiz: Media ciągle muszą coś wymyślać

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 11.03.2019 06:36 / Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 06:36

David Luiz jeszcze przed wczorajszym spotkaniem odpowiedział dziennikarzom na krytykę medialną, która wywołała się wokół Maurizio Sarriego po niedawnych niepowodzeniach.

 

W ciągu ostatnich tygodni, Maurizio Sarri musiał pracować pod ogromną presją utraty pracy, a media dodatkowo podsycały ten temat. W obronie swojego trenera postanowił stanąć David Luiz, który w czwartkowym meczu Ligi Europy wystąpił w roli kapitana.

 

– Media codziennie muszą coś pisać. Na początku sezonu mogliśmy przeczytać: "O mój Boże, piłkarze Chelsea bardzo szybko uczą się filozofii Sarriego, to jest niesamowite". Po kilku miesiącach od tamtej chwili, w mediach możemy przeczytać, że piłkarze jeszcze niczego się nie nauczyli, a Sarriball jest niewystarczająco dobry. Jutro znów przeczytamy coś innego – przekonuje Luiz.

 

– Przez wiele lat, media nie były zadowolone, ponieważ Chelsea wygrywała trofea prezentując defensywny styl gry. Teraz gramy w bardzo atrakcyjny sposób, ale nie zawsze udaje nam się wygrać, więc ludzie znów nie są zadowoleni.

 

Ekipa prowadzona przez Włocha nadal walczy o TOP4, a David Luiz przyznaje, że wszyscy w zespole wierzą w pozytywne zakończenie sezonu.

 

– W tej chwili w drużynie panuje pozytywny nastrój. Wyniki bardzo pomagają. Staramy się poprawiać, ale nigdy nie jest łatwo przyjechać do nowego kraju i od razu zmienić styl gry zespołu. Wciąż wierzymy w to, co zaczęliśmy robić na początku sezonu. W wielu spotkaniach graliśmy bardzo, bardzo dobrze, ale nie udawało się ich wygrać. Teraz musimy zachować naszą wiarę i walczyć do końca – zakończył.

Źródło: Daily Mail

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close