Mourinho: Drugi sezon Sarriego będzie lepszy

Autor: Daniel Chowaniak Dodano: 04.03.2019 19:40 / Ostatnia aktualizacja: 04.03.2019 20:05

Jose Mourinho twierdzi, że drugi sezon Maurizio Sarriego w Chelsea będzie znacznie lepszy. Portugalczyk nie sądzi, żeby Sarri został zwolniony już po pierwszym roku swojej pracy na Stamford Bridge. 

 

Pierwsze miesiące włoskiego trenera w Chelsea były wręcz znakomite. Regularne zwycięstwa pozwalały na utrzymanie się w górnej stawce tabeli i niektórzy uważali nawet, że "The Blues" mają szanse na mistrzostwo. Niestety gorsze wyniki londyńczycy zaczęli notować na przełomie listopada i grudnia, a na początku roku posada 60-latka stała pod znakiem zapytania. 

 

Według Mourinho, głównym problemem Sarriego jest narzucenie jego stylu gry, którego używał w poprzednim klubie. Były menadżer klubu ze Stamford Bridge jest pewny, że drugi sezon Włocha będzie znacznie lepszy. 

 

– Maurizio przybył do Anglii z ponad 20-letnim doświadczeniem w futbolu. Myślę, że jest gotowy. Główną trudnością jest narzucanie jego stylu gry, który był jego sposobem w Napoli. 

 

– Premier League to rozgrywki, w których czasem musisz stracić odrobinę swej tożsamości, by dostosować się do stylu swoich rywali. W krótkim czasie, drugi sezon będzie dla niego lepszy. 

Źródło: BeIN Sports

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close