BBC: Nicolas Jackson dostanie drugą szansę w Chelsea?
Dodano: 30.05.2026 09:26 / Ostatnia aktualizacja: 30.05.2026 09:26Oczekuje się, że Nicolas Jackson spędzi okres przygotowawczy przed sezonem 2026/27 w Chelsea. Jego wypożyczenie do Bayernu Monachium dobiegło końca, a niemiecki klub nie zdecydował się na wykupienie go na stałe.
Nicolas Jackson opuścił Chelsea w ostatnim dniu letniego okna transferowego w ubiegłym roku, ponieważ stracił zaufanie Enzo Mareski. Włocha na Stamford Bridge już nie ma, a nowym menedżerem The Blues został Xabi Alonso.
Latem Hiszpan oceni wspólnie z dyrektorami sportowymi przydatność 24-letniego napastnika i zdecyduje, czy jest dla niego miejsce w kadrze. Aktualnie podstawowym napastnikiem Chelsea jest João Pedro, którego pozycja jest bardzo silna, a oprócz tego do dyspozycji nowego menedżera będą Liam Delap i Emmanuel Emegha.
- Źródło: BBC
Romano: Marc Cucurella zostanie piłkarzem Realu Madryt!
14.06.2026 18:01
Cucurella: Xabi Alonso wzbudził moje zaufanie
14.06.2026 17:24
MŚ 2026. Wybrzeże Kości Słoniowej - Ekwador gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (15.06.2026)
14.06.2026 10:12
BBC: Chelsea planuje istotne zmiany na pozycji bramkarza
14.06.2026 08:16
MŚ 2026. Holandia - Japonia gdzie oglądać? Mecz na żywo w TV i online (14.06.2026)
14.06.2026 07:44
MŚ 2026. Brazylia - Maroko gdzie oglądać? Stream online, transmisja TV (14.06.2026)
13.06.2026 09:11
Daily Mail: Coraz więcej klubów obserwuje Tyrique'a George'a
12.06.2026 20:07
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Wszystko zależy od tego czy zatrzymamy JPedro. Jeżeli tak, to:
Jackson to paralityk. Trzeba sprzedać jego i Delapa, który jest paralitykiem forte. Dołożyć i kupić strzelbę z topu.
Guiu na wypko, a Emegha do rotacji.
Jeżeli JPedro odejdzie to tym bardziej musimy kupić topową strzelbę, ale wtedy potrzebny będzie jeszcze nowy zmiennik i może zostać nim Jackson.
KTBFFH
Jeżeli utrzymamy JPedro
Lepszy od Guiu i Delapa.
Celownik ma rozkalibrowany, ale za to biega i walczy o piłkę.
Dla mnie też powinien zostać a Delapa i GUI sprzedać jak by się dało.
Pytanie brzmi jak dogada się z zarządem bo też źle go potraktowali .
Dla mnie może spokojnie zostać na ten sezon i bardziej liczę na niego niż Emegha ( dużo kontuzji )
Dodatkowo Jacson grywał bardziej lewej strony więc to też zawsze jakaś opcja bo nasza lewa strona to porażka była.
Dziś jakoś nie wierzę by ktoś wyłożył 60 milionow bysmy mieli w tym zysk więc warto poczekać a sprzedać Gui a Liam i emegha na wypożyczenia