Chalobah: Wszyscy musimy się bardziej starać
Dodano: 02.03.2026 19:48 / Ostatnia aktualizacja: 02.03.2026 19:48Arsenal okazał się lepszy od Chelsea w niedzielnych derbach Londynu. Kanonierzy nie mieli przytłaczającej przewagi nad The Blues, ale byli skoncentrowani w obronie i wykorzystali swoje atuty. Obie bramki strzelili po rzutach rożnych.
Trevoh Chalobah przyznał, że na treningach trener wiele czasu poświęca temu elementowi, przez co strata dwóch goli w ten sam sposób w tak ważnym meczu nie jest łatwa do zaakceptowania.
– Musimy przyjrzeć się swojej grze, ponieważ polegliśmy przez dwa rzuty rożne – zauważył Trevoh Chalobah. Dużo pracujemy nad stałymi fragmentami gry, zarówno pod kątem bronienia się przed nimi, jak i wykorzystywania ich i wiemy, jak mocny w tym aspekcie jest Arsenal. Wszystko sprowadza się do drobnych szczegółów, nad którymi musimy pracować.
– Musimy znać swoje role, zarówno jako zespół, jak i indywidualnie i wszyscy musimy się bardziej starać. Straciliśmy zbyt wiele goli po stałych fragmentach gry, co doprowadziło do tego, że w tabeli jesteśmy tu, gdzie jesteśmy.
– Musimy spojrzeć na siebie i naprawdę się postarać, ponieważ wkraczamy w kluczową fazę sezonu. To prawda, że czekają nas trudne mecze, ale w Premier League wszystkie mecze są trudne. W tym czasie wszyscy muszą zachować pozytywne nastawienie, zamienić dobrą grę w trzy punkty i poprawić pozycję w tabeli – dodał wychowanek Chelsea.
- Źródło: Chelsea FC
Welbeck: Mamy pełne prawo wierzyć, że osiągniemy coś szczególnego
28.08.2026 16:51
Skrót: Chelsea FC 2:0 Luton Town FC
28.08.2026 16:33
OFICJALNIE: Caleb Wiley wypożyczony do Preston North End
28.08.2026 16:28
OFICJALNIE: Circle Internet Group głównym partnerem Chelsea!
28.08.2026 13:14
OFICJALNIE: Sarr wypożyczony do Realu Sociedad
28.08.2026 10:07
Gdzie oglądać 2. kolejkę Premier League 2026/27? Transmisje TV i online za darmo
28.08.2026 08:16
Konferencja prasowa Xabiego Alonso po meczu z Luton Town
27.08.2026 23:33
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.