Sport Mediaset: Abramowicz rozważa zatrudnienie Zoli jako tymczasowego trenera

Autor: Daniel Chowaniak Dodano: 11.02.2019 13:13 / Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 13:40

Po wczorajszej porażce Chelsea z Manchesterem City, pozycja Maurizio Sarriego zawisła na włosku. Według "Sport Mediaset" Roman Abramowicz rozważa zwolnienie 60-latka i zatrudnienie Gianfranco Zoli jako tymczasowego trenera do końca sezonu. 

Włoska stacja telewizyjna informuje, że Sarri jest "w zawieszeniu" po wczorajszym meczu i czeka na decyzję Abramowicza odnośnie jego przyszłości. Właściciel The Blues rozważa zwolnienie Włocha i zatrudnienie Zoli jako tymczasowego trenera do końca sezonu. W tym czasie Rosjanin miałby poszukiwać nowego menadżera do swojego klubu.

 

Gianfranco Zola w swojej trenerskiej karierze prowadził dotychczas takie kluby jak: El Arabi, West Ham, Birmingham City, Watford czy Cagliari. 

Maurizio Sarri dobrze rozpoczął swoją pracę w klubie ze Stamford Bridge, ale w ostatnim czasie stracił sympatię kibiców oraz panowanie nad szatnią. Abramowicz nie jest znany z anielskiej cierpliwości, więc w każdej chwili możemy spodziewać się informacji o zmianie na stanowisku trenera. 

Źródło: "Sport Mediaset"
Gadżety Chelsea

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close