Azpilicueta: Mogę tylko przeprosić fanów

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 11.02.2019 06:52 / Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 06:52

Wczorajsza porażka była największą dla Chelsea od 1991 roku, kiedy to zostali oni pokonani przez Nottingham Forest 7:0. Kapitan The Blues, Cesar Azpilicueta, przeprosił fanów za przegraną.

 

Przez wczorajszą porażkę, Chelsea spadła na szóste miejsce w tabeli Premier League, a do premiującego awansem do Ligi Mistrzów czwartego miejsca, drużynie Maurizio Sarriego brakuje jednego oczka. Po spotkaniu, jednym z niewielu, którzy rozmawiali z mediami, był Cesar Azpilicueta.

 

– To jedna z najgorszych nocy w mojej karierze. Trudno wyjaśnić, co się stało. Pierwsze pięć lub sześć minut było dobrych, ale to nie wystarczy. To było bardzo frustrujące, ponieważ tracimy wiele bramek i nie możemy tego zaakceptować – przyznał Azpilicueta.

 

– Kiedy przegrasz 0:6 to jasne jest, że nie grałeś dobrze i popełnialiśmy błędy. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko. Kiedy wygrywaliśmy na Stamford Bridge, to dlatego, że wszyscy byliśmy razem, a dzisiaj tego zabrakło. Wszystko, co mogę teraz zrobić, to przeprosić fanów, ponieważ taki wynik jest niedopuszczalny – dodał.

Źródło: GOAL
Gadżety Chelsea

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close