BBC: Ważą się losy Jadona Sancho. Oba scenariusze są możliwe
Dodano: 01.06.2025 08:21 / Ostatnia aktualizacja: 01.06.2025 08:21Najbliższe dni będą decydujące dla Jadona Sancho. Chelsea wciąż nie wie, czy wykupić skrzydłowego z Manchesteru United. Rozmowy w tej sprawie trwają, a wiele zależy od samego zawodnika.
Ważne jest to, że 25-latek chce zostać na Stamford Bridge. By tak się stało, będzie musiał zgodzić się na obniżenie pensji. Chelsea chce, by wynagrodzenie skrzydłowego było zgodne ze strategią klubu i nie naruszało polityki płac.
Manchester United liczy, że Jadon Sancho osiągnie porozumienie z Chelsea, gdyż nie wiąże z nim planów na przyszłość.
Chelsea zakończyła miniony sezon Premier League na czwartym miejscu, a więc spełniła warunek, po spełnieniu którego ciąży na niej obowiązek wykupu zawodnika za kwotę 20-25 milionów funtów. The Blues mogą zwolnić się z tego obowiązku poprzez zapłatę kary umownej w kwocie pięciu milionów funtów.
W zakończonym niedawno sezonie Jadon Sancho wystąpił w 42 meczach w barwach Chelsea. Strzelił w nich pięć goli i zaliczył 10 asyst.
- Źródło: BBC
Najnowsze artykuły
Składy: Arsenal FC vs. Chelsea FC
03.02.2026 19:46
OFICJALNIE: Dujuan Richards wypożyczony do Leicester City
03.02.2026 19:14
BBC: Forma Chelsea rośnie – skąd więc to buczenie?
03.02.2026 16:37
OFICJALNIE: Harry McGlinchey piłkarzem Sheffield United
03.02.2026 16:13
EFL Cup 2025/26. Gdzie oglądać mecz Arsenal - Chelsea? Transmisja, stream online (03.02.2026)
03.02.2026 08:13
OFICJALNIE: Axel Disasi wypożyczony do West Hamu
03.02.2026 07:27
OFICJALNIE: Tyrique George wypożyczony do Evertonu!
02.02.2026 22:59
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
A po co nam ten żółw.
Jadon zagrał w różnych rozgrywkach prawie 2500 minut. Jego 3 strzelone bramki w PL i 2 w LKE dupy nie urywają. To, że strzelił 3 bramkę w finale LKE też nic nie znaczy.
Potrzebujemy gracza w stylu Jamala, Doue, Barcoli, Williamsa. Chodzi o szybkość, o dynamikę, o ciąg na bramkę. Stawiałbym na Yildiza z Juve, o ile jest dostępny i zechce do nas przyjść. 50mln jurków może by wystarczyło?
Na lewej mamy obiecującego George'a, od biedy paralityk też może zagrać na skrzydle, niech się do czegoś chłopina przyda.
Po co nam zawodnik za 25 mln bez szybkości, bez strzału z dystansu, bez długiego podania, bez centry, bez gry w defensywie.
Jedyną jego zaletą jest kiwka w miejscu i wejście w pole karne, które może być pożyteczne przy grze przeciwko niskiemu blokowi i to nie zawsze.
KTBFFH
Jak kupimy na lewą Gittensa to Sancho może być tą drugą opcją, byle na nim nie polegać przez cały sezon. Na prawej Neto i Madueke. Dla mnie może być.
Pogonić mudryka.madueke.
Madueke to nasza 3 strzelba.
KTBFFH
Mudryk się sam pogonił , też bym pogonił Madueke
Brać nie zastanawiać się. Chłopak jest ogarniety. Brakuje mu tylko kliknięcia w głowie.