Fot. Chelsea FC

Gallagher: Mam wielkie uznanie dla Pochettino

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 14.06.2024 17:42 / Ostatnia aktualizacja: 14.06.2024 17:42

W zakończonym niedawno sezonie 2023/24 Conor Gallagher był jedną z kluczowych postaci Chelsea. Anglik wielokrotnie pełnił funkcję kapitana, a dzięki ambitnej postawie zyskał wielkie uznanie wśród kibiców.


Kontrakt pomocnika z The Blues wygasa po zakończeniu przyszłego roku. Aktualnie 24-latek przygotowuje się do mistrzostw Europy i przyznał, że na razie nie myśli o rozmowach z klubem w sprawie przedłużenia umowy.


– Teraz skupiam się tylko na Anglii, gdyż to jest najważniejsze dla mnie i dla kraju – przyznał Conor Gallagher. Chcę tylko, żeby turniej rozpoczął się już dzisiaj.


– W tym sezonie przebyłem długą drogę. Muszę podziękować Pochettino za to, co dla mnie zrobił. Obdarzył mnie dużą odpowiedzialnością i zaufaniem. Dzięki niemu jestem dzisiaj w tym miejscu. Mogę być w kadrze i przygotowywać się do turnieju. Zrobię wszystko, by w jak największym stopniu pomóc drużynie.


– Kiedy gram, jestem szczęśliwy, a w tym sezonie grałem regularnie. Chciałem pracować z całych sił, by jak najbardziej pomóc Chelsea. Muszę podziękować Pochettino za to, że dał mi szansę pokazania się. Miejmy nadzieję, że wciąż jest nad czym pracować – dodał pomocnik Chelsea i reprezentacji Anglii.

Źródło: BBC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close