Fot. Chelsea FC

BBC: Broja blisko odejścia z Chelsea

Autor: Hubert Anuszkiewicz Dodano: 30.05.2024 19:22 / Ostatnia aktualizacja: 30.05.2024 19:22

Sporo klubów wykazało swoje zainteresowanie Armando Broją, w tym również grające w lidze francuskiej Monaco.


Albańczyk jest gotów zrobić następny krok w swojej karierze, stąd też Chelsea wystawi go na sprzedaż w nadchodzącym letnim okienku transferowym.


Za napastnikiem nieudane wypożyczenie do Fulham, które zdecydowało się zapłacić karę w wysokości 4 milionów funtów niż zagwarantować mu grę w umówionej ilości spotkań. Po zaskakująco dobrej końcówce sezonu the Cottagers nie są zainteresowani przedłużeniem okresu wypożyczenia tudzież kupnem, czego głównym powodem był spektakularny skok formy Rodrigo Muniza na koniec sezonu.


W wyścigu o podpisanie 22-latka poważnymi graczami wydają się także AC Milan oraz Wolves. Jednakże drużyna z księstwa wydaje się być najmocniej zdeterminowana po odejściu Ben Yeddera. Na ich liście znajduje się również Karim Konate z RB Salzburg oraz Georges Mikautadze z Ajaxu.


Chelsea wyceniła w styczniu Armando na 50 milionów funtów, ale teraz ta cena prawdopodobnie spadnie od 25 do 30 milionów funtów. W związku z tym, klub z SW6 postara się dodać do transakcji klauzulę procentową od następnej sprzedaży, a nawet i pierwokupu, żeby ewentualny transfer napastnika im się bardziej opłacał.

Źródło: BBC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Grawpolo
komentarzy: 1149
30.05.2024 21:44

Pisze się o AS Monaco. Jak dadzą 10mln jurków będzie gitara. Armando to niestety paralityk do potęgi. Światowa klasa. Jak on przebił się do seniorskiej piłki w PL to naprawdę zagadka.

Hubson
komentarzy: 37
30.05.2024 23:18

Według mnie z braku laku. Starali się upchać na chama drugiego Abrahama i tak wyszedł Albański „snajper"

lololo
komentarzy: 416
30.05.2024 20:11

Włosi to 10 milionów nie przekroczą podobnie jak inne kluby. Jedynie angielskiego kluby stać na takie wydatki by wydać 30 milionów na zawodnika z ostatnim tragicznym sezonem i wcześniejszą ciężko kontuzja. Coś czuje ze nasi zawodnicy odejdą za grosze.

Hubson
komentarzy: 37
30.05.2024 23:20

W Milanie według mnie wszystko będzie zależało od tego czy odejdzie w końcu Leao. Jeżeli chodzi o Monaco to nie ma co wykreślać ich możliwości finansowych, bo w rzeczywistości to bardzo bogaty klub, który przy tym nie stara się wydawać za dużo "dutków"

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close