Fot. Getty Images

Conor Gallagher: Taka forma strzelecka napawa mnie pewnością siebie

Autor: Hubert Anuszkiewicz Dodano: 11.03.2024 12:30 / Ostatnia aktualizacja: 11.03.2024 15:43

W ostatnim udzielonym wywiadzie wychowanek The Blues Conor Gallagher odniósł się do swojej solidnej, ostatnimi czasy, formy strzeleckiej. Nasz pomocnik trafiał do siatki cztery razy w ostatnich sześciu spotkaniach: po jednym trafieniu z Aston Villą i Leeds w FA Cup, oraz dwa gole przeciwko Crystal Palace w Premier League.


Conor upiera się przy tym, że nie zrobił nic nowego w celu poprawy swojej formy strzeleckiej.


— Być może jest to związane ze szczęściem, albo z moją formą. Nie mniej strzelenie czterech goli w niedawnych spotkaniach jest wspaniałym uczuciem i napełnia mnie pewnością siebie. Mam nadzieję, że dzięki temu będę w stanie trafić ich jeszcze więcej.


— Szczerze mówiąc przez cały sezon strzelałem z podobnych pozycji – dodaje. Kiedy spojrzysz na nasze ostatnie mecze niejednokrotnie widać, że różnice między miejscem na boisku, z którego zdobywałem bramki, były niewielkie.


— Całe szczęście koledzy z drużyny potrafili posłać do mnie dobre piłki, które udało mi się zamienić na gole. Musi to być jednak oparte na konsekwencji, bo kontynuowanie tego pomoże drużynie.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close