Fot. Chelsea FC

The Athletic: Kibic Leeds United spadł z trybuny podczas meczu z Chelsea w FA Cup

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 01.03.2024 21:00 / Ostatnia aktualizacja: 01.03.2024 21:00

W trakcie pierwszej połowy środowego meczu Chelsea z Leeds United w V rundzie FA Cup kibice oglądający mecz w telewizji mogli dostrzec, że w jednym z sektorów Stamford Bridge zgromadziło się kilkanaście osób ze służb porządkowych. Jak się okazało, było to związane z nieszczęśliwym wypadkiem.


The Athletic informuje, że po pierwszej bramce Leeds United jeden z kibiców drużyny gości cieszył się tak entuzjastycznie, że spadł z najwyższej trybuny. Natychmiast została udzielona mu pomoc medyczna.


– Krótka przed godziną 20.00 [21.00 czasu polskiego – przyp. red.] w środę 28 lutego otrzymaliśmy zgłoszenie, że osoba spadła z wysokości w klubie piłkarskim Chelsea FC przy Fulham Road. Wraz z kolegami z St John Ambulance i lekarzami z klubu, ekipa karetki pogotowia na miejscu udzieliła pomocy mężczyźnie, a następnie zabrała go do głównego centrum urazowego w Londynie – powiedział rzecznik London Ambulance Service.


Leeds United i Chelsea wydały w tej sprawie oświadczenia. Oba kluby poinformowały, że sprawa jest badana i zajmują się nią służby ratunkowe.

Źródło: The Athletic

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close