Skrót: Chelsea 4:0 Preston North End

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 06.01.2024 20:53 / Ostatnia aktualizacja: 06.01.2024 20:53

Mimo trudności w pierwszej połowie, Chelsea pokonała Preston North End aż 4:0 w meczu 3. rundy FA Cup.

Wynik w 58. minucie otworzył Armando Broja, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie od Malo Gusto. W odstępie kolejnych 10 minut minut The Blues dołożyli dwa trafienia. Najpierw na listę strzelców wpisał się Thiago Silva, który wykorzystał dośrodkowanie Cole'a Palmera z rzutu rożnego, zaś chwilę później uczynił to także Raheem Sterling oddając efektywny strzał z rzutu wolnego. Pięć minut przed końcem podstawowego czasu gry wynik ustalił Enzo, który pokonał bramkarza rywali uderzeniem z najbliższej odległości.

Chelsea 4:0 Preston North End – skrót: