Fot. Chelsea FC

The Athletic: Ian Maatsen odrzucił kilka propozycji przedłużenia kontraktu!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 21.09.2023 18:39 / Ostatnia aktualizacja: 21.09.2023 18:39

Ian Maatsen dosyć nieoczekiwanie wywalczył sobie miejsce w kadrze Chelsea na sezon 2023/24 dzięki bardzo udanym występom w meczach towarzyskich podczas okresu przygotowawczego w Stanach Zjednoczonych. Klub ze Stamford Bridge chce przedłużyć kontrakt z utalentowanym Holendrem, ale ten, zdaniem The Athletic, odrzucił już kilka propozycji.


Ian Maatsen latem odrzucił kilka ofert nowego kontraktu, jedna z nich dotyczyła umowy na sześć lat z opcją przedłużenia o kolejny rok. Nie oznacza to jednak, że Holender chce odejść z Chelsea. Na razie nie ma warunków do porozumienia, mowa szczególnie o niejasnej jeszcze hierarchii drużyny.


Holender odrzucił odrzucił latem możliwość przejścia do Burnley, ponieważ nie jest przekonany ani do stabilizacji klubu na poziomie Premier League, ani co do pewności posady Vincenta Kompany’ego.


Jest przeczucie że w styczniu wpłyną oferty za Iana Maatsena z klubów mocniejszych niż Burnley. Chelsea uważa, że sytuacja 21-latka jest otwarta. Klub chce przedłużyć z nim kontrakt, ale m.in. dlatego, by uniknąć jego odejścia za darmo. Obecna umowa Maatsen jest bowiem ważna do końca czerwca przyszłego roku. Wartość młodego skrzydłowego wzrosła w ostatnich miesiącach więc możliwe byłoby uzyskanie za niego ciekawej pod względem finansowym oferty.

Źródło: The Athletic

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

marsiano91
komentarzy: 178
22.09.2023 08:26

Każdy szanujący się piłkarz wie, że przyjście do Chelsea to pakowanie się w bagno. Niby wspaniały i długofalowy projekt, a na chwilę obecną jedno wielkie szambo, bez ładu i składu. Nie dziwne, że zawodnicy zastanawiają się nad swoją przyszłością, w dodatku te długie kontrakty, to absurd.

Midnite
komentarzy: 1040
24.09.2023 10:04

Ok, ale to obecność takich piłkarzy, jak Maatsen jest składową tego szamba. Jeśli się zastanawia, czemu Chelsea gra słabo to niech się zastanowi, co on robi w ogóle w kadrze.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close