Fot. Chelsea FC

Azpilicueta: Musimy spojrzeć na siebie w krytyczny sposób

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 29.05.2023 21:03 / Ostatnia aktualizacja: 29.05.2023 21:03

César Azpilicueta opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym podziękował kibicom Chelsea za miniony już sezon. Hiszpan przyznał, że jest świadomy, że wyniki drużyny nie były najlepsze, ale ma głęboką nadzieję, że przyszły sezon będzie bardziej udany. Poniżej prezentujemy słowa kapitana The Blues.


"Dzisiaj zakończył się sezon 2022/2023. Była to bardzo trudna kampania, podczas której nie potrafiliśmy reprezentować klubu na wymaganym poziomie.


Choć łatwiej byłoby obwiniać za porażkę kogoś innego, nadszedł czas byśmy spojrzeli na siebie samych w krytyczny sposób. Tylko tak możemy pójść naprzód, a Chelsea musi być tam, gdzie Wy, kibice zasługujecie: na szczycie, walczący o trofea.


To był dzień pełen emocji i chciałbym gorąco podziękować wszystkim na Stamford Bridge za ciągłe okazywanie mi bezwarunkowego wsparcia i miłości. Czułem to od zawsze.


Teraz nadszedł czas na podładowanie baterii i pracę w kierunku poprawy na przyszłość, która, jestem pewny, będzie się malować w jasnych barwach.


Dużo miłości, Azpi"

Źródło: @CesarAzpilicuetaOficial

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close