Fot. własne

Record: Chelsea poważnie rozważa włączenie się do walki o Manuela Ugarte

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 21.05.2023 08:26 / Ostatnia aktualizacja: 21.05.2023 08:26

Latem Chelsea może rzucić wyzwanie Aston Villi i Liverpoolowi w walce o Manuela Ugarte. "Record" twierdzi, że The Blues są kolejnym klubem interesującym się tym zawodnikiem. Urugwajczyk przygotowuje się do dużego transferu.


W tym tygodniu odbędą się kolejne spotkania dotyczące przyszłości 22-latka. Obecnie jest on reprezentowany przez Jorge Mendesa oraz Jorge Chijane. Zainteresowanie młodym pomocnikiem wyrażają obecnie trzy kluby: Liverpool, Aston Villa i Chelsea. The Blues dołączyli do tego grona jako ostatni.


Todd Boehly ma być "zadeklarowanym wielbicielem" portugalskiego futbolu i bliskim partnerem Mendesa, który jest odpowiedzialny za przyszłość Ugarte. Amerykanin obiecał przestawić Sportingowi "konkretne propozycje" za pomocnika. Sprzedaż Urugwajczyka może przynieść klubowi z Lizbony znaczny zysk.


W tym tygodniu Jorge Mendes ma spotkać się z szefem Sportingu Frederico Varandasem, aby omówić potencjalne kierunki transferowe dla Manuela Ugarte. Liverpool miał już zapewnić zawodnika, że złoży za niego ofertę, natomiast Aston Villa "robiła na jego temat notatki". Chelsea także zamierza przedstawić swoją ofertę.


Klub, który będzie chciał pozyskać latem Manuela Ugarte, będzie musiał aktywować klauzulę odejścia zapisaną w jego kontrakcie, a wynosi ona 60 milionów euro. Podczas rozmów ws. odnowienia kontraktu Sporting chciał zwiększyć klauzulę odejścia, ale nie udało się tego zrobić.

Źródło: "Record" za Sport Witness

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

lololo
komentarzy: 228
22.05.2023 09:07

Nie potrzebujemy kolejnego młodzika. Czytałem że chcemy SP ale chce takiego z doświadczeniem.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close