Enzo: Musimy zrobić wszystko, by jak najlepiej zakończyć ten sezon
Dodano: 26.04.2023 17:57 / Ostatnia aktualizacja: 26.04.2023 17:57Sezon 2022/23 powoli wkracza w końcową fazę. Piłkarze Chelsea mają za sobą bardzo trudne chwile, nie udało im się osiągnąć postawionych celów. Enzo Fernández przyznał, że mimo tych wszystkich trudności, jego zespół musi dalej walczyć i skupić się na jak najlepszym zakończeniu rywalizacji.
Przed podopiecznymi Franka Lamparda jeszcze siedem spotkań, w tym trzy na Stamford Bridge. The Blues mają do zdobycia 21 punktów więc mogą jeszcze poprawić swoją pozycję w tabeli. Dzisiaj zmierzą się z Brentford.
– To będzie kluczowy mecz i decydująca okazja. Musieliśmy przeżyć rozczarowanie po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, co było dla nas dużym ciosem, ale teraz wracamy do pracy i wykonywania swoich zadań na boisku – przyznał Enzo Fernández w wywiadzie udzielonym przed dzisiejszym meczem z Brentford.
– To bardzo ważne, byśmy dobrze zakończyli rywalizację w Premier League, a dzisiaj wieczorem będziemy mieli szansę, by zrobić pierwszy krok w tym kierunku. Chodzi o to, by przeciwstawić się przeciwnościom losu. Ostatni okres był dla nas ciężki więc musimy trzymać się razem, jak jeden zespół i klub.
– Trudne chwile wystawiają cię na próbę. Trzeba być silnym, a jeśli uda się wszystko przetrwać, trzeba walczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli na koniec sezonu – dodał Argentyńczyk.
- Źródło: Chelsea FC
Najnowsze artykuły
Skrót: Chelsea FC 2:2 Leeds United FC
11.02.2026 04:18
Składy: Chelsea FC vs. Leeds United FC
10.02.2026 19:16
João Pedro: Staram się być kompletnym piłkarzem
10.02.2026 16:18
Chelsea - Leeds United: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz? (10.02.2026)
10.02.2026 07:50
Sánchez: Palmer nie gra jeszcze na 100 procent
09.02.2026 16:17
Chelsea - Leeds typy. Bukmacher daje 350 PLN za wygraną lub remis Chelsea!
09.02.2026 13:38
Superbet kod promocyjny 2026. Odbierz bonus i obstawiaj mecze Chelsea
08.02.2026 23:24
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
"jak najlepiej zakończyć ten sezon"? w przypadku tego fagasa to z ręką w nocniku i głową pomalowaną w barwy lgbt.
Haha sezon rozczarowujący? Co ty chłopczyku mówisz?!!! Ten sezon to totalna katastrofa piłkarsko i biznesowo. Powinniscie oddać kibicom za karnety i bilety wydane w tym sezonie
To dzisiaj trzeba gryźć trawę, poznać się z jej smakiem na teraz i na potem.
Enzo gwiazdorek zasrany. Włosy sobie pomaluj pedziu.