Fot. własne

The Athletic: Todd Boehly odbył bezpośrednią rozmowę z Masonem Mountem!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 24.04.2023 17:44 / Ostatnia aktualizacja: 24.04.2023 17:44

Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, Chelsea może w zasadzie w spokoju oczekiwać na zakończenie tego trudnego i nieudanego sezonu. Władze londyńskiego klubu już teraz skupiają się na przyszłych rozgrywkach i planują kształt kadry.


Jedną z największych niewiadomych dotyczących kadry Chelsea jest przyszłość Masona Mounta. Anglik od kilku miesięcy negocjuje z klubem nową umowę, ale wciąż nie udaje się osiągnąć porozumienia. W rozmowach nastąpił impas.


Po zakończeniu sezonu ma dojść do decydujących rozmów między Chelsea, a Masonem Mountem. Władzom londyńskiego klubu zależy na zatrzymaniu wychowanka, ale żaden scenariusz nie jest wykluczony. 24-latek wciąż cieszy się dużym szacunkiem.


David Ornstein z The Athletic poinformował, że w miniony piątek doszło do bezpośredniej rozmowy twarzą w twarz Todda Boehly'ego z Masonem Mountem. Amerykanin miał wyraźnie wyartykułować, że klub ceni zawodnika i wyraża chęć przedłużenia współpracy.


Wspomniana rozmowa została bardzo dobrze odebrana w Chelsea i uważa się, że była ona pozytywnym prognostykiem przed letnimi negocjacjami. Obecnie istnieje poczucie, że Mason Mount nie wyklucza pozostania na Stamford Bridge.

Źródło: The Athletic

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Wolnomyśliciel
komentarzy: 717
25.04.2023 17:07

Jak Mason chce lepszy kontrakt to niech w końcu zacznie coś grać. Mam jeszcze kilka meczy żeby się pokazać.

Midnite
komentarzy: 850
24.04.2023 21:30

Jego strata z perspektywy czasu może być bardziej bolesna, niż De Bruyne'a. Nie wiem w czym leży problem, ale liczę na pozostanie Mounta w Chelsea.

Adamo
komentarzy: 255
25.04.2023 20:03

czy ty właśnie porównałeś Mounta do de Bruyne? XD . Nawet biorąc po uwagę coś takiego jak potencjał [ czyli gdybanie] to jest to najśmieszniejsza rzecz jaka tutaj ostatnio przeczytałem [ biorąc nawet pod uwagę te wszystkie wysrywy, które tutaj postował zakompleksiony fiutek]. Mount to przeciętny grajek, który nie przeskoczy pewnego poziomu. To taki gallagher, tylko trochę mniej biegający bez celu.

Bl3ez
komentarzy: 50
25.04.2023 20:51

O De Bruyne tez tak mówili jak u nas jeszcze grał, Salah tez się nie zapowiadał na klasowego zawodnika a jednak wypalił. Wiec lepiej się nie odzywaj pseudo ekspercie

Adamo
komentarzy: 255
24.04.2023 18:11

Ja pitole, albo akceptuje warunki kontraktu, albo nara do liverpoolu. Co to jest, przedszkole?

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close