Fot. Chelsea FC

Fabrizio Romano: Istnieje realna szansa, że latem Mason Mount odejdzie z Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 05.03.2023 07:44 / Ostatnia aktualizacja: 05.03.2023 07:44

Przyszłość Masona Mounta w Chelsea wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania. Wczoraj wieczorem na ten temat wypowiedział się Fabrizio Romano.


Włoski żurnalista poinformował, że jakiś czas temu rozmowy Masona Mounta z Chelsea ws. przedłużenia kontraktu zostały wstrzymane i zostaną wznowione najprawdopodobniej latem. Osiągnięcie porozumienia nie jest bliskie, obie strony mają zbyt rozbieżne stanowiska więc istnieje realna szansa, że za kilka miesięcy Anglik opuści Stamford Bridge. Sytuację wychowanka The Blues bardzo uważnie śledzi Liverpool. Klub z Anfield Road jest nim poważnie zainteresowany i gdy pojawi się taka możliwość, będzie chciał go sprowadzić.


Jednocześnie Fabrizio Romano potwierdził, że Raheem Sterling nie odejdzie z Chelsea po zakończeniu sezonu. Anglik dobrze czuje się w zachodnim Londynie, chce na 100 procent zaangażować się w projekt Grahama Pottera i nie myśli o zmianie klubu. Latem The Blues czekają duże zmiany kadrowe, wielu zawodników odejdzie z klubu, ale Raheem Sterling nie jest kandydatem do odejścia.


Podobnie jest w przypadku N’Golo Kanté. W niedalekiej przyszłości Francuz przedłuży kontrakt z Chelsea. Omawiane są ostatnie szczegóły, ale zawarcie porozumienia jest naprawdę bliskie. Rozmowy nabrały tempa w listopadzie i grudniu. Stanowisko Kante było decydujące, ponieważ naprawdę zależało mu na pozostaniu na Stamford Bridge, gdyż kocha Chelsea, kocha Londyn i nie chciałby grać w innym miejscu.

Źródło: Fabrizio Romano

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Midnite
komentarzy: 1025
06.03.2023 20:11

Jestem ciekawy, o jakie kwoty i warunki tam chodzi. Jeśli dobrze rozumiem, on zarabia grosze w porównaniu z nowymi nabytkami. Pytanie tylko, na ile wygórowane są jego żądania i czy w ogóle takie są.

Garden
komentarzy: 649
05.03.2023 20:04

2 lata temu byłem pewien że jest lepszy od fodena, dzisiaj foden zjada mounta na śniadanie! Chcesz kontrakt? Pokaż że zasługujesz, za zasługi nikt kontraktu nie dostaje, a za formę z tego sezonu kontrakt się gościowi nie należy.

CFCrules
komentarzy: 719
05.03.2023 21:23

Wsadź Mounta do City, a Fodena do nas i zobaczymy kto wtedy będzie w lepszej formie. I powiedz mi, kto za formę z tego sezonu zasłużył na nowy kontrakt? A to że Mount był kluczowym zawodnikiem przez ostatnie dwa sezony już się nie liczy?

Midnite
komentarzy: 1025
06.03.2023 20:13

Akurat w tym sezonie to ich obu zjada Maddison, który sobie gra w takim Leicester.

Konto zablokowane
komentarzy: 451
05.03.2023 10:45

Paszoł won centusiu!

CFCrules
komentarzy: 719
05.03.2023 15:18

Rozumiem że posiadasz informacje nt. szczegółów negocjacji pomiędzy Chelsea a Masonem skoro nazywasz go centusiem. Może podzielisz się z nami tą cenną wiedzą?

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close