Fot. własne

Le10Sport: Hakim Ziyech może odejść do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 05.02.2023 09:22 / Ostatnia aktualizacja: 05.02.2023 09:22

Wypożyczenie Hakima Ziyecha do PSG w zimowym oknie transferowym nie doszło do skutku, choć zawodnik był już w stolicy Francji i pomyślnie przeszedł testy medyczne. Wskutek niejasnych okoliczności Chelsea nie dopełniła formalności, wskutek których Marokańczyk pozostał na Stamford Bridge. Niewykluczone jednak, że w najbliższych dniach uda mu się zmienić klub.


Mimo, iż okienko transferowe w Anglii i w większości europejskich krajów jest już zamknięte, Hakim Ziyech wciąż ma szansę na opuszczenie zachodniego Londynu. Może do tego dojść w najbliższych dniach.


Gdy wypożyczenie Hakima Ziyech do PSG nie doszło do skutku, Graham Potter zapewnił, że 29-latek będzie odgrywał ważną rolę w jego zespole. Trudno się jednak spodziewać, by faktycznie tak było. Cały czas realne jest wypożyczenie Marokańczyka, a zainteresowanie nim wyraża Beşiktaş JK, albowiem w Turcji okienko transferowe wciąż jest otwarte. Jest to w zasadzie jedyny możliwy europejski kierunek dla zawodnika Chelsea.


Le10Sport twierdzi, że były piłkarz Ajaksu może trafić do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie zimowe okienko transferowe trwa do 8. lutego. Rozmowy w tej sprawie są prowadzone, a Ziyech nie jest przeciwny temu pomysłowi. Wszystko powinno rozstrzygnąć się w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin.


Chelsea oraz sam zawodnik są gotowi do zaakceptowania takiego rozwiązania, ale przedstawiciele Hakima Ziyech starają się zawrzeć klauzulę, która ułatwi ich mocodawcy powrót do Europy w przyszłości.

Źródło: Le10Sport za Sport Witness

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

panasonic14
komentarzy: 141
06.02.2023 14:13

Sprzedać go trzeba , nie jest to topowy zawodnik.

lololo
komentarzy: 425
05.02.2023 12:40

Jeśli faktycznie klub zawalił jego przenosiny to niech go puszcza nawet troszkę taniej bo nie ma poziomu na PL oraz moze wprowadzać kwas

eden1905
komentarzy: 1495
05.02.2023 09:53

Oby.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close