Składy: Manchester City - Chelsea
Dodano: 08.01.2023 16:34 / Ostatnia aktualizacja: 08.01.2023 16:34Najnowsze artykuły
The Athletic: Obrońca Como nowym celem transferowym Chelsea
24.06.2026 19:43
BBC: Rozterki Malo Gusto. Francuz rozważa odejście z Chelsea
24.06.2026 16:56
Raport z mundialu – 2. kolejka fazy grupowej
24.06.2026 15:38
Q&A Mamadou Sarra o Mistrzostwach Świata
24.06.2026 14:25
Szkocja - Brazylia: gdzie oglądać mecz MŚ 2026? Transmisja TV i online (25.06.2026)
24.06.2026 10:49
Carragher: Tuchel szybko pożałuje braku Palmera w kadrze
24.06.2026 10:15
The Athletic: Chelsea stoczy bój z Interem Mediolan o Marco Palestrę
23.06.2026 19:58

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Dobry sklad, nie gra dziś zakaria i Chukwu bo ten mecz mógł. Ich dużo sił kosztować
Badiashile na ławce i fajnie że Mount wraca i gra Hall postawie ale szczerze myślałem że Zakaria i Chukwumeka zagrają po udanym meczu z City , szczególnie ten pierwszy . No nic mam nadzieję że Potter wie co robi . Do boju Chelsea !!
Gość daje do wyjściowej dwóch ludzi bez przyszłości w klubie zamiast ogrywać młodzież... Po jaki chuj ja się pytam?
Ogrywać młodzież z City? Dobry pomysł.
Nie no.. Lepiej niech grzeją ławę albo grają w u21 to im wiele daje! Jorg niech gra i Zjech, przyszłość tego klubu... Ale jesteś tempym typem, teraz leć mnie pod jebac pizdeuszu.
Moderator? Coś?
Pizdeuszu dla ciebie to komplement frajerki... Moderator.. Coś? Buhahaha haha ale cipa
Czekasz na mecz, wiesz ze będzie wpierdol, ale chcesz obejrzeć walkę, widzisz sklady... Jorg i Zjech w pierwszym, dziękuję dobranoc. Poter jesteś pizda.
Ty soczek ci wycieka z pod korka.
Ogarnij ortografię imbecylu zanim się publicznie wypowiadasz.
Okej fajny skład ale where Chukwuemeka? a i Auby nie ma nawet na ławie
No to chyba dobrze? Masz Fofane
Nie no dobrze tak pisze po prostu