Fot. własne

Potter: James, Chilwell i Kanté powoli wracają do pełni sił

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 07.12.2022 18:52 / Ostatnia aktualizacja: 07.12.2022 18:52

Piłkarze Chelsea przebywają aktualnie w Abu Zabi na obozie treningowym. Jest on dedykowany tym, którzy nie pojechali na mistrzostwa świata. Graham Potter zdradził, że zawodnicy, którzy w ostatnim czasie zmagali się z urazami, powoli wracają do pełni sił.


Do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich menedżer The Blues zabrał 25 zawodników, w tym sporą część młodych piłkarzy z klubowej akademii. Udział w tym obozie treningowym biorą także zawodnicy, którzy w ostatnich tygodniach zmagali się z urazami. Graham Potter zdradził, jak przebiega ich rehabilitacja.


– Reece nie trenuje w pełnym wymiarze, ale jest obecny na treningach, podobnie jak Wesley. Wesley jest trochę za nim, ale nie za daleko – ocenił Graham Potter. Ben wrócił z indywidualnych zajęć w Dubaju i obecnie trenuje bliżej chłopaków, ale wciąż nie trenuje z całym zespołem.


– N'Golo jest trochę z tyłu, ale robi wyraźne postępy. Kepa również nie trenuje z zespołem, ale przyspieszył rehabilitację. Ruben trochę pracuje na siłowni i mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie mógł normalnie trenować, ale zobaczymy, jak się wszystko potoczy.


– Mamy wielu zawodników na różnych poziomach i stanowi to dla nas wyzwanie, ale robimy postępy, co jest pozytywne – dodał menedżer Chelsea.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close