Fot. własne

Marca: Barcelona nie będzie w stanie rywalizować z Chelsea i PSG o Endricka

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 02.12.2022 19:12 / Ostatnia aktualizacja: 02.12.2022 19:12

Przez ostatnie miesiące piłkarskie media informowały, że Chelsea, PSG i Barcelona toczą zażarty bój o Endricka. "Marca" twierdzi jednak, że Katalończycy zaczynają odstawać w walce o Brazylijczyka i ich szanse na pozyskanie tego zawodnika zaczynają radykalnie spadać.


W zeszły weekend Xavi przyznał, że przedstawiciele Barcelony nawiązali bezpośredni kontakt z Endrickiem i jego otoczeniem i wszystko będzie zależało od decyzji samego zawodnika. "Marca" przekonuje jednak, że klub z Camp Nou nie ma największych szans na pozyskanie 16-latka z pobudek finansowych.


Barcelona nie była jedynym miejscem, które odwiedził Endrick. Brazylijczyk wraz ze swoją rodziną odwiedził także centra treningowe Chelsea oraz PSG. Nastolatek szuka dla siebie najlepszego miejsca, a Barcelona nie jest klubem, który będzie w stanie o niego zawalczyć.


W kontrakcie zawodnika zawarta jest klauzula odejścia w wysokości 60 milionów euro i bardzo prawdopodobne jest, że potencjalny nabywca będzie musiał ją aktywować. Pozyskanie genialnego młodzieńca za niższą kwotą nie wchodzi raczej w grę. Barcelony po prostu nie stać na taki wydatek.

Źródło: "Marca" za Sport Witness

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close