Fot. własne

CdS: AC Milan poważnie zainteresowany dwoma zawodnikami Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 20.11.2022 08:46 / Ostatnia aktualizacja: 20.11.2022 08:46

AC Milan zamierza już zimą zawalczyć o sprowadzenie dwóch piłkarzy Chelsea. Włosi obserwują Hakima Ziyecha oraz Armando Broję, ale ich ruchy będą uzależnione w dużej mierze od sytuacji Rafaela Leão.


Jak twierdzi "Corriere dello Sport" relacje Milanu z Chelsea są doskonałe, a włoska strona zamierza to wykorzystać, by wzmocnić swoją linię ataku. Rossoneri mogą wykonać "ważne ruchy" między styczniem a czerwcem, ale wszystko zależy od tego, jak rozwinie się sytuacja związana z Rafaelem Leão.


Mistrzowie Włoch od kilku miesięcy obserwują Armnado Broję i są pod coraz większym wrażeniem jego potencjału. Jedną z opcji jest wypożyczenie, a rozważana jest także możliwość wypożyczenia z prawem wykupu lub nawet transfer bezpośredni latem przyszłego roku. Chelsea wycenia swojego wychowanka na 30 milionów euro.


Jednocześnie do Mediolanu może przenieść się także Hakim Ziyech, który w zachodnim Londynie gra bardzo mało. W ostatnim oknie transferowym Milan rozmawiał z Chelsea ws. Marokańczyka, ale wówczas włoska strona postawiła na wiele młodszego Charlesa de Ketelaere. Mimo to, sprowadzenie byłego skrzydłowego Ajaksu nadal jest brane pod uwagę. Na tę chwilę najbardziej realne wydaje się wypożyczenie Ziyecha, ale zawodnik musiałby zrezygnować z części swojego wynagrodzenia.


Władze Milanu z optymizmem podchodzą do negocjacji ws. Broji i Ziyecha, bowiem ich relacje z Chelsea są bardzo dobre. Bezpośrednie rozmowy powinny przebiegać sprawnie.

Źródło: "Corriere dello Sport" za Sport Witness

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close