Fot. własne

Mount: Kompletnie nie interesuje mnie to, co piszą media

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 18.11.2022 18:43 / Ostatnia aktualizacja: 18.11.2022 18:43

Mason Mount przygotowuje się obecnie do udziału w mistrzostwach świata, ale media nieustannie piszą o jego sytuacji kontraktowej. Powszechnie wiadomo bowiem, że Anglik od kilku miesięcy negocjuje z Chelsea przedłużenie kontraktu, ale w pewnym momencie rozmowy utknęły w martwym punkcie.


W niedawno udzielonym wywiadzie wychowanek Chelsea przyznał, że nie zwraca na doniesienia mediów szeroko rozpisujących się o jego sytuacji, gdyż teraz chce skupić się wyłącznie na mundialu.


– Zawsze jestem skupiony na futbol. Jest tak, od kiedy trafiłem do akademii. Wiem, że teraz media skupiają się na mnie, ale za bardzo się tym nie interesuję. Blokuję to – przyznał Mason Mount.


Mason Mount nie zaczął od pierwszej minuty żadnego z wrześniowych meczów Ligi Narodów. Anglicy zmierzyli się wówczas z Włochami i Niemcami. Pomocnik Chelsea pojawiał się na boisku z ławki rezerwowych i miał spory wkład w grę swojej drużyny.


– Tworzymy bardzo zgraną grupę, w której każdy zna swoją rolę. Mamy liderów, którzy stają na wysokości zadania w wielkich meczach. Chcę odgrywać dużą rolę, ale na tym turnieju będziemy jednym zespołem. Jeśli będziesz zaczynał od pierwszej minuty lub jeśli będziesz wchodził na boisko z ławki rezerwowych, chcesz mieć wpływ na grę.


– Wiemy, na co stać naszą grupę. Na mundialu wszystko może się zdarzyć. Naszym celem jest wykonanie kolejnego kroku i wygranie całego turnieju, by kraj był z nas dumny – dodał Mount.

Źródło: "London Evening Standard"

Partnerzy

save tax logo 004 logo drukarnia reban logo spa nad morzem logo

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close