Skrót: Dinamo Zagrzeb 1:0 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 06.09.2022 21:17 / Ostatnia aktualizacja: 06.09.2022 21:17

W meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Chelsea nieoczekiwanie przegrała z Dinamem Zagrzeb 0:1. Decydująca bramka padła w pierwszym kwadransie gry. The Blues nie byli w stanie doprowadzić do wyrównania mimo przewagi w posiadaniu piłki.

Od pierwszych minut zawodnicy z Londynu częściej utrzymywali się przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. Wykorzystali to gospodarze, którzy w 13. minucie objęli prowadzenie. Fantastycznym rajdem przez całą połowę popisał się Mislav Oršić, który ładną podcinką pokonał Kepę Arrizabalagę. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie, mimo, iż The Blues mieli wyraźną przewagę w posiadaniu piłki.

Dinamo Zagrzeb 1:0 Chelsea – skrót: