Fot. Getty Images

Foot Mercato: Chelsea nadal pracuje nad transferem Casadeiego

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 04.08.2022 18:33 / Ostatnia aktualizacja: 04.08.2022 18:33

Cesare Casadei to jeden z najważniejszych celów transferowych Chelsea w ostatnim czasie. Foot Mercato informuje, że Inter odrzucił co prawda pierwszą ofertę The Blues za utalentowanego pomocnika, ale ci się nie poddają i nadal pracują nad tym transferem.


Pierwsza oferta Chelsea, która miała opiewać na osiem milionów euro, została odrzucona przez Inter. Klub ze Stamford Bridge nie zmienił jednak swoich planów i nadal pracuje nad sprowadzeniem włoskiego pomocnika. W środę miało dojść do spotkania przedstawicieli obu klubów z agentem piłkarza.


Spotkanie to miało dotyczyć m.in. uzgodnienia warunków kontraktu, co może oznaczać, że Chelsea osiągnęła już porozumienie z Interem ws. kwoty transferu. Casare Casadei od kilku tygodni jest mocno łączony z odejściem do innego klubu, bowiem zainteresowanie wyrażały nim także inne włoskie drużyny. Wygląda jednak na to, że jeszcze przed końcem letniego okna transferowego 19-latek przeprowadzi się na Stamford Bridge.

Źródło: Foot Mercato za Sport Witness

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

thesabr3
komentarzy: 1069
05.08.2022 21:19

A po co on nam niby?

+
0

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close