Standard: Wstępne rozmowy z Hazardem nt. nowego kontraktu

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 05.12.2018 00:19 / Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 00:20

Maurizio Sarri twierdzi, że klub rozmawia z Edenem Hazardem o nowym kontrakcie "co tydzień". Simon Johnson z "London Evening Standard" donosi, że nie jest to do końca prawda, jednak przyznaje, że odbyły się wstępne rozmowy z Belgiem i klub pozostaje pełen optymizmu w sprawie pozostania Hazarda w Chelsea.

 

W 2018 roku Chelsea podpisała nowe kontrakty z sześcioma ważnymi dla pierwszej drużyny piłkarzami. Cztery takie przypadki miały miejsce już w nowym sezonie, a obecnie priorytetem jest porozumienie w sprawie długoterminowej umowy z Edenem Hazardem.

 

Kontrakt Belga kończy się za osiemnaście miesięcy, a sam zawodnik przyznał, że wciąż marzy o transferze do Realu Madryt i nie śpieszy się ze związaniem się z klubem na dłużej. Klub pozostaje jednak optymistycznie nastawiony w tej sprawie.

 

W ostatnich dniach obie strony miały usiąść do wstępnych rozmów. Piłkarz nie raz podkreślał, że czeka na ruch Los Blancos, ale nie wyklucza pozostania na Stamford Bridge nawet do końca kariery.

 

– Dobrze wiem, że klub rozmawia z agentem Edena praktycznie co tydzień, więc kiedy tylko będą jakieś wieści, na pewno niezwłocznie zostanę powiadomiony – powiedział Maurizio Sarri.

 

– Eden jest dla nas bardzo ważny, to specjalny zawodnik, ważny dla całego klubu. Myślę, że klub jest w każdej chwili gotów podpisać z nim nowy kontrakt, ale to zależy od niego, czy będzie tego chciał, czy nie. Oczywiście, bardzo chcę Edena w mojej drużynie, ale chcę żeby został tylko jeśli on naprawdę tego chce.

 

Obecna płaca Hazarda to 200 tysięcy funtów tygodniowo. Zarząd Chelsea jest gotów zaoferować mu podwyżkę do poziomu ponad 300 tysięcy funtów tygodniowo.

Źródło: "London Evening Standard"
Gadżety Chelsea

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close