Fot. Getty Images

CBS Sport: W przyszłym tygodniu pierwsze rozmowy w sprawie Raheema Sterlinga!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 26.06.2022 08:30 / Ostatnia aktualizacja: 26.06.2022 08:30

Chelsea powoli intensyfikuje swoje działania na rynku transferowym. W przyszłym tygodniu mają odbyć się pierwsze rozmowy z przedstawicielami Manchesteru City ws. Raheema Sterlinga.


W ostatnich dniach piłkarskie media informowały, że Chelsea jest zainteresowana pozyskaniem Raheema Sterlinga z Manchesteru City. Sam zawodnik również jest otwarty na negocjacje i miał nawet pytać się osoby związane z Chelsea o pracę z Thomasem Tuchelem i funkcjonowanie londyńskiego klubu.


Ben Jacobs z CBS Sport poinformował, że na przyszły tydzień zaplanowane są rozmowy przedstawicieli Chelsea i Manchesteru City ws. 27-latka. Obywatele wyceniają swojego zawodnika na 60 milionów funtów, ale są skłonni do ustępstw. Możliwe, że klub z Etihad Stadium zadowoli się kwotą 45 milionów funtów, choć pierwsza oferta Chelsea będzie nieco niższa.

Źródło: CBS Sport

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

FanTheBlues
komentarzy: 2011
26.06.2022 10:51

Dać im to 45 mln i podpisywać kontrakt.To nie jest jakaś wygórowana cena jak za takiego zawodnika.Ps i to nie będzie nasza pierwsza oferta,bo pierwsza już była w wysokości coś 30 mln i została odrzucona

+
9
ChelseaGol
komentarzy: 2252
26.06.2022 10:09

60 miln.i ma rok kontraktu to jest duża przesada.
Wiecie zauważyłem że nam są zmiany potrzebne w kadrze,potrzebujemy dwóch SO i inne kluby wiedzą to doskonale i w momencie interesowania się danym zawodnikiem klub zaczyna nam cenę stawiać z kosmosu za zawodnika.
Tak jest z Juve i De Lightem,wart jest maksymalnie 65 miln.70..dajemy im 30 miln.plus Wernera a Juve odrzuca umowę i znacząco mówi że chce pieniądze i żadnych zawodników włączonych w transfer.
No tak najlepiej im zapłacić ze 100 miln..za obrońcę.

+
4

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close