Fot. Getty Images

Marca: Azpilicueta spotka się z Tuchelem i władzami Chelsea. Kwestia przedłużenia kontraktu pozostaje otwarta

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 18.05.2022 18:42 / Ostatnia aktualizacja: 18.05.2022 18:42

Najbliższe dni mogą dać odpowiedź na pytanie, gdzie w przyszłym sezonie będzie występował César Azpilicueta. "Marca" informuje, że w najbliższym czasie Hiszpan spotka się z władzami Chelsea oraz z Thomasem Tuchelem, by rozmawiać o swojej przyszłości.


W ostatnich tygodniach piłkarskie media bardzo dużo pisały o możliwym odejściu Césara Azpilicuety do FC Barcelony. Doświadczony obrońca miał już nawet dojść do porozumienia z Dumą Katalonii ws. warunków kontraktu.


Istnieje jednak szansa, że Azpilicueta zostanie na Stamford Bridge na kolejny sezon. Zgodnie z klauzulą zapisaną w kontrakcie 32-latka, jego kontrakt może zostać przedłużony o rok na niezmiennych warunkach. Wszystko zależy od samego zawodnika. "Marca" informuje, że Hiszpan nie ma wyraźnego obrazu co do swojej przyszłości, dlatego chce spotkać się z nowymi właścicielami klubu oraz z Thomasem Tuchelem, by poznać ich plany wobec niego.


César Azpilicueta nie chce odchodzić z Chelsea w złej atmosferze więc będzie prowadził szereg rozmów, by znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla wszystkich stron. Mówi się, że The Blues nie chcą zgodzić się na odejście swojego kapitana do Barcelony za darmo więc najprawdopodobniej przedłużą z nim kontrakt i ewentualnie wtedy siądą do stołu z Barceloną do negocjacji. Klub z Camp Nou szuka jednak oszczędności, Azpilicueta znalazł się w kręgu ich zainteresowań dlatego, że jego kontrakt dobiega końca. Nie wydaje się zatem, by Katalończycy byli skłonni płacić za ten transfer.

Źródło: "Marca" za Sport Witness

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close