Fot. Getty Images

Sky Italia: César Azpilicueta osiągnął ustne porozumienie z Barceloną

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 03.05.2022 12:46 / Ostatnia aktualizacja: 03.05.2022 12:46

Przyszłość Césara Azpilicuety w Chelsea stoi pod coraz większym znakiem zapytania. Nathan Gissing ze Sky Italia poinformował, że Hiszpan, jeszcze przed nałożeniem sankcji na Chelsea, osiągnął ustne porozumienie z Barceloną.


O przyszłości kapitana The Blues mówi się od kilku miesięcy. Kontrakt Azpilicuety z Chelsea wygasa w tym roku, ale jeśli wierzyć doniesieniom piłkarskich mediów, umowa Hiszpana z londyńskim klubem została automatycznie przedłużona o rok, bowiem 32-latek rozegrał określoną ilość spotkań w bieżącym sezonie.


Nathan Gissing twierdzi jednak, że jeszcze przed nałożeniem sankcji na Chelsea César Azpilicueta poinformował swoich przyjaciół, że chce opuścić Stamford Bridge i przenieść się do Barcelony. Wychowanek Osasuny miał już osiągnąć ustne porozumienie z Dumą Katalonii.

Źródło: Sky Italia

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

JulieSweet
komentarzy: 187
09.05.2022 13:25

Nazywam się Julie Sweet, obiecałam polecić Dr Ogundele wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Byłam bardzo przygnębiona po 5 latach rozłąki z mężem. W zeszłym tygodniu skontaktowałem się z dr Ogundele, który rzucił zaklęcie, aby sprowadzić mojego męża, a po 24 godzinach mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, co za cud. Każdy powinien mi pomóc mu podziękować. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z nim na czacie WhatsApp lub Viber: +27638836445. Dr Ogundele jest supermanem.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close