Fot. Getty Images

Azpilicueta o spięciu z kibicem: Musieliśmy sobie coś wyjaśnić

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 28.04.2022 17:38 / Ostatnia aktualizacja: 28.04.2022 17:38

Po meczu z Arsenalem w ubiegłym tygodniu César Azpilicueta wdał się w dyskusję z jednym z kibiców Chelsea, co zarejestrowały telewizyjne kamery. Hiszpan wyjaśnił całe zajście i przyznał, że między nim a kibicem nie doszło do większego nieporozumienia.


Chelsea po emocjonującym spotkaniu przegrała z Kanonierami 2:4, głównie za sprawą indywidualnych błędów w defensywie. Po końcowym gwizdku César Azpilicueta nie był w stanie utrzymać nerwów na wodzy i wdał się w dyskusję z jednym z kibiców.


– Wyglądało to gorzej, niż było, zgadzam się. Pod koniec meczu byłem zły na swój występ, na wynik, na rzut karny i na wszystko inne. Zobaczyłem tego kibica w tłumie, ale nie mieliśmy dyskusji na poziomie osobistym – przyznał César Azpilicueta.


– To była zwyczajna wymiana słów. Wyglądało to gorzej niż było faktycznie. Byliśmy wobec siebie szczerzy. Ten kibic powiedział, że chciałby zobaczyć więcej walki w wykonaniu całego zespołu i miał rację. Wyraziłem swoje zdanie w tamtym momencie. Wszyscy mieliśmy trudności, a wtedy na stadionie było mniej osób. Byliśmy w trudnej sytuacji i musieliśmy wszyscy razem podążać w tym samym kierunku.


– Pewnego dnia, po tym meczu, znowu się spotkaliśmy i dałem mu swoją kapitańską opaskę. Kiedy wzajemnie darzymy się szacunkiem, jestem pierwsza osobą, która przygląda się sobie. Wtedy byłem naprawdę zły – dodał kapitan The Blues.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

JulieSweet
komentarzy: 187
09.05.2022 13:41

Nazywam się Julie Sweet, obiecałam polecić Dr Ogundele wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Byłam bardzo przygnębiona po 5 latach rozłąki z mężem. W zeszłym tygodniu skontaktowałem się z dr Ogundele, który rzucił zaklęcie, aby sprowadzić mojego męża, a po 24 godzinach mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, co za cud. Każdy powinien mi pomóc mu podziękować. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z nim na czacie WhatsApp lub Viber: +27638836445. Dr Ogundele jest supermanem.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close