Składy: Real Madryt vs. Chelsea
Dodano: 12.04.2022 19:42 / Ostatnia aktualizacja: 12.04.2022 19:54Już za niespełna godzinę piłkarze Chelsea rozpoczną rewanżowe spotkanie z Realem Madryt w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. W ubiegłym tygodniu The Blues przegrali z mistrzami Hiszpanii 1:3, ale losy awansu nie zostały jeszcze rozstrzygnięte. Sprawdźmy, jaki skład Thomas Tuchel desygnował na to spotkanie.
- Źródło: twitter
Najnowsze artykuły
James: Wszyscy mi mówią, że Alonso jest niesamowitym menedżerem
23.06.2026 17:26
MŚ 2026. Anglia - Ghana gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (23.06.2026)
23.06.2026 08:43
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Portugalia - Uzbekistan? Transmisja TV i online (23.06.2026)
23.06.2026 08:33
Di Marzio: Manchester City osiągnął ustne porozumienie z Chelsea ws. Enzo Mareski
22.06.2026 16:50
MŚ 2026. Norwegia - Senegal gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (23.06.2026)
22.06.2026 10:01
MŚ 2026. Francja - Irak gdzie oglądać? Stream online, Transmisja TV (22.06.2026)
22.06.2026 09:56
MŚ 2026. Gdzie oglądać mecz Argentyna - Austria? Transmisja TV i online (22.06.2026)
22.06.2026 09:12
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Nazywam się Julie Sweet, obiecałam polecić Dr Ogundele wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Byłam bardzo przygnębiona po 5 latach rozłąki z mężem. W zeszłym tygodniu skontaktowałem się z dr Ogundele, który rzucił zaklęcie, aby sprowadzić mojego męża, a po 24 godzinach mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, co za cud. Każdy powinien mi pomóc mu podziękować. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z nim na czacie WhatsApp lub Viber: +27638836445. Dr Ogundele jest supermanem.
Fajny skład ustawienie 4-3-3 do boju Chelsea po awans!!
Po wygraną,oby to była nasza noc,wiele osób stawia na Real ale co tam,sprawmy niespodziankę:)!
5-ka z tyłu. James na PŚO na Viniego i RLC na wahadle. Ruben w weekend nieźle tam wyglądał. A Reece pamiętam jak kiedyś grał tak na Vardy'ego i nieźle sobie radził. Wydaje mi się, że lepszego składu nie dało się zrobić.
+1
Wygląda mi na formacje : 4-2-2-2 . RLC trochę się obawiam ale wierzę w niebieskich . Do boju Chelsea !!!
Skład gitara,jedynie Loftus i Mendy powinni być na ławce
Bez przesady z tym Mendym