Fot. Getty Images

Mount: Współczuję Jorginho. Cała ciężka praca poszła wniwecz

Autor: Piotr Różalski Dodano: 27.03.2022 14:33 / Ostatnia aktualizacja: 27.03.2022 14:33

Mason Mount ujawnił, że zdążył już porozmawiać z Jorginho na temat ogromnego rozczarowania jakim była porażka reprezentacji Włoch z Macedonią Północną w ramach baraży do mistrzostw świata w Katarze.

 

– Zawsze podkreślam, że "Jorgi" to dobry dowcipniś w naszej drużynie. Kiedy jednak przychodzi nam rozgrywać wielkie mecze, między nami nie liczy się nic innego niż wzajemny szacunek. Kiedy jesteś na tak wysokim poziomie i grasz w finałach, futbol nas łączy. Rodzi się pasja, który wnika na boisko.

 

– Głód zwycięstwa w drużynie narodowej ma wielkie znaczenie, więc tutaj już nie ma miejsca na żarty. Wszystko obraca się wokół poszanowania. Jeśli spojrzeć jak daleko zaszły obie reprezentacje (Anglia i Włochy na Euro 2020), główny wpływ na to miały olbrzymie pokłady pracy.

 

– Zatem z mojej strony nie będzie żadnych żartów i dowcipów po tym, co się wydarzyło z reprezentacją Italii. Trudno się patrzy na piłkarza, który doświadczył takiego momentu. Gram z nim już trzy lata. Dobrze wiadomo, ile ciężkiej pracy trzeba włożyć, aby utrzymać się na szczycie. Szybki upadek po tym, co się wydarzyło kilka miesięcy wcześniej musi wywoływać spore rozczarowanie.

 

– Wysłałem do niego krótką wiadomość o następującej treści: "Głowa do góry, masz za sobą wspaniały sezon. Mam nadzieję, że także w tym sezonie uda się nam wspólnie wygrać coś więcej".

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

marek
komentarzy: 387
28.03.2022 15:08

Jorginho i ciężka praca ?
Chyba machanie rękami.
Może jeszcze strzelanie karnych .. ale jak ich nie ma to ..
Jorginho i ciężka praca to żart , to oxymoron

+
0

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close