The Athletic: Reece James być może wystąpi w Klubowych Mistrzostwach Świata!
Dodano: 27.01.2022 19:03 / Ostatnia aktualizacja: 27.01.2022 19:03Powrót Reece'a Jamesa na boisko jest coraz bliższy. The Athletic informuje, że Anglik być może pojedzie na Klubowe Mistrzostwa Świata. Ostateczne decyzja w tej sprawie zapadnie na początku lutego.
Reece James doznał urazu w zremisowanym 1:1 meczu z Brighton 29 grudnia 2021 r. i od tego czasu przechodzi rehabilitację. Reprezentant Anglii opuścił jak na razie siedem meczów, a jego absencja była widoczna w grze The Blues.
The Athletic informuje, że w ubiegłym tygodniu 22-latek wznowił indywidualne ćwiczenia, przy czym większość zawodników Chelsea udała się na krótkie wakacje w związku z przerwą reprezentacyjną. Reece James przebywa w Cobham i pracuje nad swoją kondycją. Do treningów z drużyną powinien wrócić za ok. dwa tygodnie.
Wahadłowy Chelsea najprawdopodobniej nie wystąpi w meczu z Plymouth w IV rundzie FA Cup (5 lutego), ale istnieje szansa, że Thomas Tuchel będzie mógł zabrać go na Klubowe Mistrzostwa Świata. Pierwszy mecz w tym turnieju Niebiescy rozegrają 9 lutego w Abu Zabi, a ich rywalem będzie Al Hilal SGC, Al Jazira lub Auckland City.
Co istotne, Reece James powinien być gotowy do udziału w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz z Lille Chelsea rozegra 22 lutego. Zaś pięć dni później odbędzie się finał Carabao Cup, w którym podopieczni Thomasa Tuchela zmierzą się z Liverpoolem.
- Źródło: The Athletic
Gittens: Zdecydowałem się na uderzenie, ponieważ byłem zmęczony, a piłka wpadła do bramki
30.10.2025 16:28
Skrót: Wolverhampton Wanderers FC 3:4 Chelsea FC
30.10.2025 04:27
Głosowanie na najlepszego zawodnika października!
29.10.2025 23:29
Chelsea poznała rywala w ćwierćfinale Carabao Cup!
29.10.2025 23:38
Składy: Wolverhampton Wanderers FC vs. Chelsea FC
29.10.2025 19:32
OFICJALNIE: Chris Atherton podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Chelsea
29.10.2025 16:11
BBC: Enzo Maresca tryska humorem i optymizmem, mimo wyzwań, jakie go czekają
29.10.2025 09:59
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Niech wraca jak najszybciej!
Kilka minut mógłby zagrać w sumie
Super! Chelsea jednak powinna dać każdemu odpocząć, w tym momencie liczy się tylko regeneracja. CZAS DLA MŁODYCH I TYCH CO NIE MAJĄ SZANS GRAĆ.
Niech wyzdrowieje w pełni a nie jak kante co musiał z przymusu grać z urazem